Oystercosmetics

ПРОФЕСІЙНА КОСМЕТИКА ДЛЯ ВОЛОССЯ
All-in-one Passport
ВІДЕО ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОДУКЦІЇ

Бажання добре виглядати змушує прекрасну половину людства прикладати чимало зусиль, не шкодуючи ні часу, ні коштів. Провідні виробники, що випускають професійну косметику для волосся: Oyster, Londa, Wella, L'oreal, Schwarzkopf, Goldwell, Matrix, Ducastel, Vitality's, Estel, Brelil, Cehko, Erayba, Indola, Nouvelle, Kadus, Revlon, Silky, Trinity, Greenlite , знаходяться в постійному пошуку нових рішень для краси Вашого волосся.

Вже більше 25 років виробляється професійна косметика Oyster, яка дозволяє не тільки підкреслювати красу волосся, але і зберігати його здоров'я. Фахівці 4х лабораторій Oyster Cosmetics SpA створюють кращі формули фарб, шампунів і засобів для догляду за волоссям завдяки натуральним інгредієнтам, що входять до їх складу. Далеко не кожна марка професійної косметики для волосся може похвалитися власними науковими розробками.

Випадання волосся, збереження його кольору й блиску, відновлення структури волосся, фарбування сивини - все це проблеми, які потребують використання професійних засобів, а широкий діапазон продукції Оyster дозволить вибрати найкращий варіант їх вирішення.

Унікальна формула крем-фарби Perlacolor містить дорогі натуральні рослинні компоненти, гарантує надійний захист і дбайливий догляд волоссю і шкірі голови під час та після процедури фарбування. Oyster Perlacolor - краса Вашого волосся!

На даний момент лінія косметики для волосся Oyster Professional різноманітна, це:

- професійна фарба для волосся;

- маски і шампуні для волосся;

- ампули проти випадіння волосся;

- ампули проти жирної шкіри голови;

- ампули проти лупи;

- відновлюючі комплекси для волосся;

- силікони і рідкі кристали для волосся;

- освітлювачі для волосся і т.д.

 

Продаж професійної косметики і забезпечення салонів краси якісною продукцією по догляду за волоссям - це один з основних напрямів діяльності нашої компанії.

Здорове, сильне та гарне волосся - те, до чого ми прагнемо!