Oystercosmetics

Навчання

Академія  West Garda – сучасний навчальний заклад з багаторічною історією. На  даний момент Академія належить компанії Oyster Cosmetics  і орієнтована на професійне навчання  колористів, технологів, а також майстрів, бажаючих  удосконалити  свої навички. Вона являє  собою діючу лабораторію, що  ретельно тестує  всю  вироблену продукцію Oyster Cosmetics, при цьому залишаючись  культурним центром і законодавцем новітніх тенденцій у галузі перукарського мистецтва.

Академія розташована у дивовижному і мальовничому  місці на березі озера Гарда. На її території розташований ексклюзивний 4-х-зірковий  готель, екзотичний парк, басейни та ігрові майданчики, що сприяє максимально комфортному відпочинку та навчанню.

Вперше в Україні майстри, що  продемонстрували кращі результати роботи з Oyster Cosmetics, будуть мати можливість пройти курс навчання в Академії West Garda, при  цьому  Генеральний дистриб’ютор Oyster Cosmetics в Україні візьме на себе частину витрат і ви зможете поєднати  навчання з  незабутнім відпочинком  на  курорті в Італії.

Академія має в своєму розпорядженні  декілька спеціально обладнаних  студій в яких майстри, що пройшли навчання  можуть на практиці  закріпити набуті знання.

Детальніше о навчальних програмах вы можете ознайомитись в разділі "Навчальні програми"

Чекаємо ваших заявок ! ! !