Oystercosmetics

Про виробника

Oyster Cosmetics SpA   більше 25 років займається  розробкою  та  виробництвом косметичних  засобів по догляду за  волоссям і  досягла у цій сфері  високих результатів. На даний момент лінія  косметики для волосся  Oyster  Рrofessional вишукана, різноманітна і зможе задовольнити бажання  найвимогливіших  клієнтів. Діапазон продукції, що випускається нараховує безліч найменувань: від фарб і засобів  для укладання  до лінії по догляду за волоссям. Завдяки використанню  сучасних технологій Oyster Cosmetics являє собою вдалу систему догляду за волоссям і шкірою голови з безліччю варіантів індивідуальних рішень.

Виробництво Oyster Cosmetics знаходиться в Італії і розташоване на базі заводу, що раніше належав компанії  Wella  Італія SpA. Завод оснащений необхідним  високотехнологічним обладнанням, має   власні науково-дослідні лабораторії та комп‘ютеризовані системи.

Висококваліфікований персонал, що працює на заводі, слідкує за виробничим процесом та якістю представленої продукції. Підібрані спеціалістами натуральні інгредієнти, сучасні технології і  ретельно розроблена  методика  використання  забезпечує  досягнення  бажаних результатів.

Завдяки досвідченим технологам, сучасним лабораторіям  і  новітнім  науково-технічним  досягненням компанії  Oyster Cosmetics вдалося удосконалити фарбники, що випускаються  та створити ідеальну формулу фарби для волосся, що  дозволяє отримати бажаний  стійкий колір, при цьому не пошкоджуючи  структуру  волосся.

Унікальна формула  крем-фарби містить дорогі  натуральні рослинні компоненти, гарантує надійний захист  волосся і  дбайливий  догляд  за ним та шкірою голови під час і після процедури фарбування

Олія моной  і алое  вера, що містяться у фарбниках, зволожують, пом‘якшують та  живлять волосся, надаючи  антиоксидантну та відновлюючу  дію. За якістю  продукція  Oyster Cosmetics  нічим не поступається  провідним світовим  лідерам  на ринку косметики для волосся, а за кількістю корисних натуральних  компонентів  навіть перевершує  їх. Продукція відповідає  світовим  вимогам і стандартам, пройшла усі перевірки  якості та отримала  міжнародний сертифікат якості  зразка ISO-9001. Компанія Oyster Cosmetics  визнана у багатьох країнах і займає в них  лідируючі позиції. Розширюючи свої кордони, Oyster Cosmetics  вперше виходить на ринок України.

Компанія в цифрах:

-         Завод займає 65 тис.м2. з них 10 тис.м2- складські площі.

-         Виробнича потужність – 200 млн. од. на рік.

-         Налічує 15 виробничих ліній.

-         Налічує 4 внутрішні лабораторії (R&D, хімічна лабораторія, мікробіологічна лабораторія, лабораторія  управління якістю).

-         Компанія має свою студію стилю та Академію.

-         Oyster CENTRE знаходиться на півночі Італії, на перехресті Європейських коридорів 1 і 5